Ceník výkupu Zaslat nabídku odkupu Vykupujeme subfosilní dub

Výkup kulatiny

Vykupujeme kulatinu dub, akát, ořech, modřín, javor, jasan, jilm, kaštan a třešeň ptáčnice a další

Výkup kulatiny

Informace které musíte znát a mít připravené k prodeji lesa

Co potřebujete k prodeji lesa a od čeho se odvíjí cena? Důležité je mít pohromadě veškerou dokumentaci k lesu, LHP (Lesní hospodářský plán) nebo LHO (lesní hospodářská osnova), včetně porostové mapy. Tyto dokumenty si můžete vyzvednout a nebo zapůjčit k nahlédnutí u příslušného Odboru životního prostředí na Městském úřadu či Obci s rozšířenou působností. Příslušnost vašeho lesa k danému úřadu zjistíte od vašeho OLH (odborného lesního hospodáře), který vám ze zákona Váš les dozoruje, s pravidla jsou to Lesy České Republiky s.p.

Dále je třeba mít aktuální list vlastnictví (LV), který se dá vyzvednout přímo na Vám příslušném Katastrálním úřadě a nebo, prostřednictvím služby CZECHPOINT kterou najdete na České poště, nebo Městském úřadě. Pokud nemáte čas a prostor na vyzvednutí těchto dokumentů, pak nás neváhejte kontaktovat. Po dohodě vše zařídíme za Vás.

Jsme schopni, vykoupit a vyřídit i Váš případný problém se zástavou nebo exekutorským rozhodnutím na Vašem listu vlastnictví, nebojte se proto přijít i s tímto problémem, mlčenlivost a diskrétnost máte zaručenou.

Jak probíhá prodej a následná koupě? Pokud se dohodnete na ceně lesa včetně lesních pozemků, tak se v advokátní kanceláři u Vámi zvoleného advokáta, podepíše kupní smlouva.

Při podpisu smlouvy Vám budou vyplaceny peníze za váš les v hotovosti nebo převodem na Váš účet. Poté se kupní smlouva vloží do katastru nemovitostí, kde bude řádně zapsaná a majetek převeden do našeho výlučného vlastnictví.

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: obchod@duboverezivo.cz
telefon: +420 720 107 774

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Neváhejte nám poslat poptávku

Prosíme, abyste byli v poptávce co nejvíce konkrétní, nezapomeňte uvést co nejvíce informací o nabízeném odkupu (množství, rozměry, typ dřeviny, lokalita). Přispěje to k rychlejší a efektivnější komunikaci. Děkujeme

Výkup ořechu v minimálním množství 10 ks kmenů (+/- 7 kubíků)

Zakázková výroba z dubu

Nabízíme i zakázkovou výrobu z dubu. Vyrobíme vám: dubové stoly, dubové postele, dubový nábytek, dubové podlahy, dubovou terasu, dubové okna, dubové dveře, dubové schody nebo dubové pracovní desky.

Kromě toho nabízíme o polotvary z dubu jako: dubové fošny, dubová prkna, omítané dubové řezivo, dubové hranoly, dubové spárovky.

Podívejte se na celou nabídku zakázkové výroby z dubu vše na DubovéŘezivo.cz

Zakázková výroba z dubu